Border Collie

border collie gdańsk

Jeśli marzysz o rasowym psie, który nie tylko zachwyci Cię swoim pięknym wyglądem, ale także inteligencją i lojalnością, to właśnie w naszej hodowli znajdziesz swojego wymarzonego towarzysza.

Border Collie to rasa psów, która ma silny charakter i duże zdolności intelektualne, dlatego łatwo się uczy i chętnie wykonuje różne sztuczki, świetnie sprawdzając się także w psich sportach takich jak obedience. Jest lojalnym przyjacielem, bardzo wrażliwym, kochającym rodzinę psem, który swoim charakterem potrafi przyciągnąć nawet najbardziej oporne serca. Te wyjątkowe stworzenia mogą być nie tylko jednymi z najlepszych psów pasterskich, ale również doskonałymi członkami Twojej rodziny.

Nasza linia jest jedyna w swoim rodzaju — to nie tylko zabawne i towarzyskie zwierzaki, ale też te psy, które będą najlepszym przyjacielem człowieka podczas codziennych obowiązków.

Jakie są szczeniaki rasy Border Collie?

Czy zastanawiałeś się, jak cudownie może zmienić się Twoje życie z Border Collie u boku? Ich wdzięk, inteligencja i oddanie sprawią, że te psy są najlepszym przyjacielem człowieka a każdy dzień z nimi stanie się niezapomnianą przygodą.

Jeżeli zastanawiasz się, czy Border Collie jest trudny to wiedz, że jest to prawdziwe mistrzostwo inteligencji wśród psów. Ich niesamowita zdolność do uczenia się i wykonania nawet najbardziej skomplikowanych sztuczek zachwyci każdego właściciela. To jedne z najbardziej inteligentnych psów i wspaniali kompani gotowi w każdej chwili wesprzeć swoją rodzinę.

Wszystkie szczenięta, które przyszły u nas na świat, zostają odrobaczone oraz zaszczepione przed trafieniem do nowych domów. Przechodzą także wszelkie niezbędne genetyczne badania, oceny stawów, oraz mają wszystkie dokumenty, takie jak rodowód i książeczka zdrowia. Spośród tak długiej historii naszej hodowli możemy Państwu zaprezentować tylko mały jej fragment — więcej informacji w zakładce O NAS.

Profesjonalna hodowla Border Collie

W naszej hodowli w Pomorskim nasze Border Collie przychodzą na świat co kilka miesięcy. Pragniemy, by trafiły one do wyjątkowej rodziny, pełnej miłości i szacunku dla zwierząt.

Nasza profesjonalna hodowla psów rasowych z rodowodem jest pierwszą w Polsce, która posiada australijską linię Nahrof. Nasza dbałość o szczegóły sprawia, że tworzymy tylko bardzo odpowiedzialne skojarzenia, które prowadzą do urodzenia się jednych z najpiękniejszych psów o niepowtarzalnym charakterze i umaszczeniu.

Inspekcja Weterynaryjna BorderGold ma numer identyfikacyjny PL 24139911. Hodowla została pomyślnie zweryfikowane przez Inspektora Weterynarii i udzielono nam pozwolenia na eksport psów do Wielkiej Brytanii. Takie pozwolenie otrzymują tylko hodowle, które mają numer identyfikacyjny w Inspektoracie Weterynarii oraz przeszły kontrolę pozytywnie.

Jako hodowcy przykładamy też wielką wagę do dostarczania najlepszej jakości żywienia metodą BARF oraz prowadzimy zabawowo-edukacyjne spacery, aby ułatwić przyszłym właścicielom socjalizacje psiaków.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas i poznania psów oraz maluchów. Możecie także skontaktować się z nami, aby umówić osobiste spotkanie lub śledzić najnowsze informacje na naszym Facebooku. Dla naszych piesków szukamy domów pełnych miłości, zrozumienia, empatii i wrażliwości.

Szczeniaki Border Collie- Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasze rodzinna hodowla psów rasowych Border Collie znajduje się na Śląsku, jednak lokalizacja nie stanowi problemu dla kochających rodzin, które chcą przyjąć pod swój dach szczeniaki. Pieski często trafiają do ciepłych i rodzinnych domów w całej Polsce a czasami także poza jej granicami. Te szczęśliwe psiaki mają okazję do bycia członkami wspaniałych rodzin nie tylko w woj. Śląskim, ale także w wielu Polskich miastach takich jak Zakopane, Zielona góra czy woj. Kujawsko-Pomorskie w miejscowościach takich jak Szczecin czy Bydgoszcz.

Jeśli naprawdę kochasz zwierzęta, jeśli jesteś cierpliwy, odpowiedzialny i troskliwy w stosunku do nich, a szczeniaczek w domu dla Ciebie to najlepszy członek rodziny, którego nie pozostawia się na długie godziny ani nie karmi się go byle czym – sprawdź naszą stronę i skontaktuj się z nami! Odkryj urok i zalety psów rasy Border Collie, które przyciągają ludzi na całym świecie.

Twój wymarzony towarzysz czeka na Ciebie! Zapraszamy serdecznie!

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *